Producenci
Zwroty i reklamacje

Jeżeli otrzymany towar nie spełni Twoich oczekiwań, możesz dokonać zwrotu.

Masz na to dokładnie 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Nie musisz podawać powodu zwrotu, będziemy jednak niezmiernie wdzięczni, gdy to zrobisz – pomoże nam to usprawnić pracę naszego sklepu i zmienić się dla Ciebie na lepsze.

Jak dokonać zwrotu?

Najlepiej, jeśli odeślesz nam produkty w pudełku, w które zostały one zapakowane.  Pamiętaj, że towar, który chcesz zwrócić, nie może być używany i musi znajdować się w oryginalnym firmowym opakowaniu.

Do całości przesyłki należy dołączyć zarówno wszystkie dokumenty zamówienia, jak i akcesoria oraz ewentualne gratisy, które wysłano wraz z zakupionymi artykułami (prezentów i miniaturek nie musisz oddawać tylko wtedy, gdy zwracasz pojedyncze produkty, a nie całe zamówienie). Pamiętaj, aby starannie zapakować paczkę tak, aby nie uległa uszkodzeniu w trakcie przewozu.

Produkty prosimy przesyłać na adres:

"Magazyn"

Maciejowice 145

32-010 Luborzyca 

Gdy przesyłka z wysłanym przez Ciebie towarem i odpowiednimi dokumentami do nas dotrze i będzie spełniała wymienione wyżej warunki, rozpoczniemy procedurę zwrotu należności. Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto w ustawowym terminie 14 dni roboczych.

 

Reklamacje

W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, masz prawo reklamować go w oparciu o rękojmię.

Reklamację najlepiej złożyć na adres

e-mail: sklep@wymagajaca.pl 

Reklamowany towar należy wysłać na adres: "Magazyn" Maciejowice 145, 32-010 Luborzyca

W związku z wadą możesz żądać:

-wymiany rzeczy na wolną od wad 

-usunięcia wady

-lub złożyć oświadczenie o: obniżeniu ceny

-odstąpieniu od umowy  w przypadku wady istotnej.

Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego. Więcej informacji na temat reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl