Producenci
Regulamin

Regulamin sklepu internetowego wymagajaca.pl

Informacje ogólne

1. Właścicielem sklepu internetowego wymagajaca.pl działającego pod adresem

http://www.wymagajaca.pl jest:

FHU "Ania" Anna Korbut

Targowisko 129 ,32-015 Kłaj

NIP: 683-185-12-35

REGON: 356585909

2. Wszystkie ceny podawane w sklepie internetowym na stronie www.wymagajaca.pl są wyrażone w złotych polskich (PLN) z VAT.

3. Złożenie zamówienia nie jest równoznaczne z jego przyjęciem. Sprzedawca może odmówić realizacji zamówienia, także bez podania przyczyny.

4. Umowa Kupna - Sprzedaży w świetle prawa jest uznana za zawartą po poinformowaniu klienta drogą mailową o przyjęciu zamówienia do realizacji przez naszego pracownika, a nie wygenerowanym automatycznie potwierdzeniem złożenia zamówienia.

5. Cena obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia przez sklep internetowy.

6. Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.

7. Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem 16.02.2012 i obowiązuje przez czas nieoznaczony.

Ochrona danych osobowych

1. Przez złożenie zamówienia w Sklepie Klient dobrowolnie wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie wymagajaca.pl oraz na ich przetwarzanie dla celów realizacji umowy.

2. Podanie danych osobowych przez Klienta oraz zgoda na ich przetwarzanie są niezbędne do zrealizowania zamówienia przez Sklep. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych.

3. Konto użytkownika – miejsce w sklepie wymagajaca.pl, zawierające informacje o użytkowniku, dobrowolnie podane przez użytkownika. Zmiana danych w profilu użytkownika możliwa jest po uprzednim zalogowaniu się przez użytkownika danego profilu na konto. Profil użytkownika posiadają wyłącznie użytkownicy posiadający aktywne konto.

Zwroty i reklamacje

Jeżeli otrzymany towar nie spełni Twoich oczekiwań, możesz dokonać zwrotu.

Masz na to dokładnie 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Nie musisz podawać powodu zwrotu, będziemy jednak niezmiernie wdzięczni, gdy to zrobisz – pomoże nam to usprawnić pracę naszego sklepu i zmienić się dla Ciebie na lepsze.

Jak dokonać zwrotu?

Najlepiej, jeśli odeślesz nam produkty w pudełku, w które zostały one zapakowane. Pamiętaj, że towar, który chcesz zwrócić, nie może być używany i musi znajdować się w oryginalnym firmowym opakowaniu. Do całości przesyłki należy dołączyć zarówno wszystkie dokumenty zamówienia, jak i akcesoria oraz ewentualne gratisy, które wysłano wraz z zakupionymi artykułami (prezentów i miniaturek nie musisz oddawać tylko wtedy, gdy zwracasz pojedyncze produkty, a nie całe zamówienie).Pamiętaj, aby starannie zapakować paczkę tak, aby nie uległa uszkodzeniu w trakcie przewozu.

Produkty prosimy przesyłać na adres:

"Magazyn"

Maciejowice 145

32-010 Luborzyca

Gdy przesyłka z wysłanym przez Ciebie towarem i odpowiednimi dokumentami do nas dotrze i będzie spełniała wymienione wyżej warunki, rozpoczniemy procedurę zwrotu należności. Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto w ustawowym terminie 14 dni roboczych.

Reklamacje

W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, masz prawo reklamować go w oparciu o rękojmię. Reklamację najlepiej złożyć na adres

e-mail: sklep@wymagajaca.pl

Reklamowany towar należy wysłać na adres:

"Magazyn"

Maciejowice 145

32-010 Luborzyca

W związku z wadą możesz żądać:

-wymiany rzeczy na wolną od wad

-usunięcia wady

-lub złożyć oświadczenie o: obniżeniu ceny

-odstąpieniu od umowy w przypadku wady istotnej.

Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego. Więcej informacji na temat reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

NIE ODBIERAMY NADESŁANYCH DO NAS PACZEK ZA POBRANIEM. WSZELKIE ZWROTY KOSZTÓW WYNIKAJĄCE Z NASZEJ WINY ZWRACAMY NA KONTO BANKOWE PO ROZPATRZENIU REKLAMACJI.

Reklamacje przesyłek:

1. Przesyłki realizowane za pomocą Firmy kurierskiej DPD Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia, uszkodzenia, nieotrzymanie przesyłki i wszystkie pokrewne tematy związane z problemami wynikającymi z wyboru dostarczenia przesyłki Kurierem DPD . 

W przypadku stwierdzenia przez klienta opóźnienia w przesyłce, niezwłocznie przekazujemy numer nadania i klient samodzielnie uczestniczy w procesie reklamacji. W nawiązania do 2 punktu regulaminu, zrzekamy się prawa dochodzenia roszczeń odszkodowań na rzecz klienta. 

 Sposoby płatności Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary z dostawą na terytorium Polski:

1. Płatność za pomocą serwisu DotPay logo dotpay

2. Płatność przelewem na konto bankowe, w treści podając numer zamówienia:

BRE Bank SA 79 1140 2004 0000 3202 7182 9897

FHU Ania Anna Korbut

Targowisko 129 , 32-015 Kłaj

Uwaga: Na wpłynięcie przedpłaty czekamy 3 dni robocze od złożenia zamówienia. Po upływie 3 dni zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia.

3. Płatność przy odbiorze przesyłki ( Pobranie )

Faktury VAT i paragony

Na wszystkie towary zakupione w naszej firmie wystawiamy dowody zakupu w postaci paragonu fiskalnego.Dowód zakupu przesyłamy razem z zamówionym towarem.Nie wystawiamy faktury VAT za zakupione przedmioty 

Gwarancja satysfakcji

Zgodnie z art. 9 ust. 1 pkt 6 klient ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy w przeciągu 14 dni. 

Pieniądze zwracamy przelewem na wskazane konto bankowe w terminie do 14 dni roboczych.

Jeżeli chcesz nam odesłać zakupiony towar, wyślij na adres:

"Magazyn"

Maciejowice 145

32-010 Luborzyca 

Czas i koszty dostawy:

Wysyłkę przesyłek realizujemy za pomocą Firmy kurierskiej DPD

- Kurier DPD (przelew)  14 zł
- Kurier DPD (pobranie) 16 zł 

Prosimy o zwrócenie uwagi przy odbieraniu paczki od kuriera. Jeśli paczka jest uszkodzona należy sporządzić protokół reklamacyjny. Zalecamy zawsze otwierać paczkę w obecności kuriera. Towar może być zniszczony mimo, iż paczka wygląda na nieuszkodzoną.

Dążymy do perfekcji i dla naszych klientów zrobimy wszystko aby nie zawieźć zaufania które nam okazano wybierając nasz sklep. Zależy nam by klienci byli zadowoleni z swoich zakupów oraz naszej obsługi, by zostali z nami oraz szepnęli o nas swoim znajomym. Dziewczyny z Wymagajaca.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl