Nowość

Lactacyd Girl
10,99

Lactacyd Girl Żel Do Higieny Intymnej Dla Dziewczynek Od 3 Roku Życia

Nowość

Lift Hybrid 60+ silnie napinający krem-korektor głębokich zmarszczek
17,90
14,90

ILNIE NAPINAJĄCY KREM-KOREKTOR GŁĘBOKICH ZMARSZCZEK + ODŻYWCZE SERUM 60+ zapewnia wielowymiarowy efekt wzmocnienia struktury skóry.

Nowość

Expert C 40+ nawilżający krem-serum
15,90
13,90

Przeciwzmarszczkowy krem-serum przeznaczony jest do kompleksowej pielęgnacji skóry po 40. roku życia.

Strona główna » Regulamin

Regulamin sklepu internetowego wymagajaca.pl


Informacje ogólne

1. Właścicielem sklepu internetowego wymagajaca.pl działającego pod adresem http://www.wymagajaca.pl jest:

FHU "Ania" Anna Korbut

Targowisko 129

32-015 Kłaj

NIP: 683-185-12-35

REGON: 356585909


2. Wszystkie ceny podawane w sklepie internetowym na stronie www.wymagajaca.pl są wyrażone w złotych polskich (PLN) z VAT.

3. Złożenie zamówienia nie jest równoznaczne z jego przyjęciem. Sprzedawca może odmówić realizacji zamówienia, także bez podania przyczyny.

4. Umowa Kupna - Sprzedaży w świetle prawa jest uznana za zawartą po poinformowaniu klienta drogą mailową o przyjęciu zamówienia do realizacji przez naszego pracownika, a nie wygenerowanym automatycznie potwierdzeniem złożenia zamówienia.

5. Cena obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia przez sklep internetowy. Ceny w sklepie stacjonarnym mogą nieznacznie różnić się od cen prezentowanych na stronach sklepu internetowego

6. Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.

6. Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem 16.02.2012 i obowiązuje przez czas nieoznaczony.


Ochrona danych osobowych

1. Przez złożenie zamówienia w Sklepie Klient dobrowolnie wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie wymagajaca.pl oraz na ich przetwarzanie dla celów realizacji umowy.

2. Podanie danych osobowych przez Klienta oraz zgoda na ich przetwarzanie są niezbędne do zrealizowania zamówienia przez Sklep. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych.

3. Konto użytkownika – miejsce w sklepie wymagajaca.pl, zawierające informacje o użytkowniku, dobrowolnie podane przez użytkownika. Zmiana danych w profilu użytkownika możliwa jest po uprzednim zalogowaniu się przez użytkownika danego profilu na konto. Profil użytkownika posiadają wyłącznie użytkownicy posiadający aktywne konto.

4. Dane osobowe przetwarzane są przez firmę :
FHU "Ania" Anna Korbut, Targowisko 129, 32-015 Kłaj, NIP: 683-185-12-35 REGON: 356585909

i nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.

Reklamacje

1. Każda przesłana do nas przesyłka, musi mieć napisane na paczce "REKLAMACJA"

Jeśli zakupiony u nas towar ulegnie uszkodzeniu lub Państwa zdaniem funkcjonuje nieprawidłowo mogą go Państwo dostarczyć do nas, a my będziemy pośredniczyć w zgłoszeniu reklamacji w odpowiednim serwisie producenta.

2. Reklamowany towar musi być w oryginalnym opakowaniu. Do przesyłki należy dołączyć kopię dokumentu zakupu (paragon) oraz opis problemu.

3. Towar prosimy przesyłać do nas za pośrednictwem Poczty Polskiej, po wcześniejszym zgłoszeniu usterki do naszej firmy poprzez email.

Zdajemy sobie sprawę, że konieczność oddania towaru zakupu do reklamacji nie jest zdarzeniem przyjemnym, dlatego staramy się w tym pomóc w miarę naszych możliwości. Naprawione lub wymienione na wolne od wad towary odsyłamy do klienta na nasz koszt. W przypadku nie stwierdzenia wady podlegającej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy klienta, towar zostanie odesłany na koszt klienta.

Prosimy mieć na uwadze, że:
NIE ODBIERAMY NADESŁANYCH DO NAS PACZEK ZA POBRANIEM POCZTOWYM.  WSZELKIE ZWROTY KOSZTÓW WYNIKAJĄCE Z NASZEJ WINY ZWRACAMY NA KONTO BANKOWE PO ROZPATRZENIU REKLAMACJI.
 

Reklamacje przesyłek

1. Przesyłki Kurierskie

Przesyłki realizowane za pomocą kuriera UPSUWAGA!!!W chwili odbioru przesyłki odbiorca powinien sprawdzić czy opakowanie jest oryginalnie zapakowane. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania lub stwierdzenia prób otwierania przesyłki, należy w obecności kuriera otworzyć paczkę i sprawdzić czy jej zawartość jest zgodna z zamówieniem oraz czy towary nie noszą śladów uszkodzenia. W razie stwierdzenia nieprawidłowości należy nie przyjmować przesyłki i powiadomić nas o przyczynie jej zwrotu. Jeżeli klient wyrazi chęć wyślemy pełnowartościowy towar, w przypadku niedostępności zaproponujemy podobny lub gdy była przedpłata zwrócimy pełną kwotę na podane konto.

 

2. Przesyłki realizowane za pomocą Poczty Polskiej

Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia, uszkodzenia, nieotrzymanie przesyłki i wszystkie pokrewne tematy związane z problemami wynikającymi z wyboru dostarczenia przesyłki Pocztą Polską. Usługa priorytet (informacja uzyskana na infolinii pod numerem 0 801 333 444 )to usługa sprawdzająca się tylko w 60 – 70% przypadków. W 30 – 40 % przypadków paczka nie zostanie dostarczona na drugi dzień. W miesiącu listopadzie i grudniu statystyka ta zostaje obniżona. Maksymalne opóźnienie jakie ustaliliśmy to 28 dni przesyłki priorytetowej. W przypadku stwierdzenia przez klienta opóźnienia w przesyłce, niezwłocznie przekazujemy numer nadania i klient samodzielnie uczestniczy w procesie reklamacji. W nawiązania do 2 punktu regulaminu, zrzekamy się prawa dochodzenia roszczeń odszkodowań na rzecz klienta. Pełny regulamin poczty polskiej można zobaczyć tutaj http://www.poczta-polska.pl/pliki/RegulaminUslugiPaczkaPocztowaPLUS.pdf W związku z licznymi problemami we współpracy z pocztą polską oraz zbliżonymi cenami do przesyłek kurierskich zachęcamy do realizowania swoich zamówień poprzez kuriera UPS.

 

Sposoby płatności

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary z dostawą na terytorium Polski:

1. Płatność za pomocą serwisu DotPay  logo dotpay

2. Płatność przelewem na konto bankowe, w treści podając numer zamówienia:

  BRE Bank SA

79 1140 2004 0000 3202 7182 9897

FHU Ania Anna Korbut

Targowisko 129

32-015 Kłaj

2. Płatność przy odbiorze przesyłki

3. Płatność w sklepie stacjonarnym przy odbiorze osobistym

 

Koszty przesyłki

Koszty dostarczenia zakupów ze sklepu wymagajaca.pl są realizowane:

- za pośrednictwem Poczty Polskiej, zgodnie z jej cennikiem.

- przy pomocy kuriera UPS

Do każdego kosztu przesyłki doliczamy kosz opakowania w wysokości 50gr za paczkę.

 

 

Faktury VAT i paragony 

 Na wszystkie towary zakupione w naszej firmie wystawiamy dowody zakupu w postaci paragonu fiskalnego lub faktury VAT. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT należy wpisać podczas składani zamówienia prośbę o fakturę oraz odpowiednie dane. Dowód zakupu przesyłamy razem z zamówionym towarem. W związku ze zmianami zasad wystawiania faktur jakie wprowadziło rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 27 kwietnia 2004 roku (Dz. U. z 1 maja 2004r.), które dostosowuje polskie przepisy do przepisów Unii Europejskiej, nie jest wymagany podpis nabywcy na fakturze VAT. 

 

Gwarancja satysfakcji 

Zgodnie z art. 9 ust. 1 pkt 6 klient ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy w przeciągu 10 dni. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pieniądze zwracamy przelewem na wskazane konto bankowe w terminie do 7 dni roboczych. W przypadku gdy na zakupiony towar została wystawiona faktura VAT, termin 7 dni liczony jest od daty zwrotu do naszej firmy podpisanej przez klienta faktury korygującej. 


Jeżeli chcesz nam odesłać zakupiony towar, wyślij na adres naszego sklepu stacjonarnego:

wymagajaca.pl

Targowiski 129

32-015 Kłaj

Rodzaje przesyłek
Wszystkie ceny przesyłek na stronie internetowej wymagajaca.pl podane są dla kraju Polska. W celu wysyłki do innych państw prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia na adres sklep@wymagajaca.pl. 

Wysyłkę przesyłek realizujemy za pomocą trzech firm:
- Kuriera UPS (przesyłka dostarczona w 24 godziny od wysyłki z naszego magazynu) - dotyczy wyłącznie dni roboczych
- Poczty polskiej
         - przesyłka zwykła (od 3 do 10 dni roboczych)
         - Przesyłka priorytetowa (od 1 do 3 dni roboczych)

-Odbiór osobisty w siedzibie wymagajca.pl

 

Polecamy wybór opcji kuriera UPS gdzie przesyłka ubezpieczona jest na całą wartość kwoty zamówienia. Prosimy o zwrócenie uwagi przy odbieraniu paczki od kuriera. Jeśli paczka jest uszkodzona należy sporządzić protokół reklamacyjny. Zalecamy zawsze otwierać paczkę w obecności kuriera. Towar może być zniszczony mimo, iż paczka wygląda na nieuszkodzoną. 


 

Dążymy do perfekcji i dla naszych klientów zrobimy wszystko aby nie zawieźć zaufania które nam okazano wybierając nasz sklep. Zależy nam by klienci byli zadowoleni z swoich zakupów oraz naszej obsługi, by zostali z nami oraz szepnęli o nas swoim znajomym.

Dziewczyny z Wymagajaca.pl